Precyzja i trwałość od dziesiątek lat

Domy ze stali

Domy ze stali projekty - Oferta producenta konstrukcji stalowych - ZREMB POLAND Sp. z o. o. - Usługi - Doradztwo, produkcja i wykonanie

Domy ze stali, ta oferta ZREMB POLAND Sp. z o. o. – to usługi z zakresu: fachowe doradztwo, pomoc w projektowaniu budynku, produkcja konstrukcji stalowej i domy ze stali wykonanie. Więc jeśli Twoim marzeniem jest własny dom ze stali lub nowoczesna stodoła konstrukcja stalowa, to warto mieć na uwadze fakt, że przeciwieństwie do wielu innych biznesów działających w tej branży, firma ZREMB POLAND Sp. z o.o. działa jako ekspert, doradca, producent i doświadczony wykonawca, a nie tylko jako pośrednik i sprzedawca!

W ZREMB POLAND w Międzyrzecu Podlaskim wykonujemy różnego rodzaju konstrukcje stalowe na bazie dokumentacji zleceniodawcy, ale aby wspierać każdy budżet i każdy styl życia, jesteśmy w stanie zrobić wiele nowatorskich projektów, w ramach naszej współpracy z Tobą! Mamy własny zespół projektowo-budowlany i produkcyjny, posiadamy doskonale wyposażone zaplecze narzędziowe, dysponujemy dużą powierzchnią produkcyjną i mamy wszystkie niezbędne maszyny do obróbki stali, do czyszczenia i malowania powierzchni i sprzęt do logistyki, produkujemy deskowania ścienne i szalunki do fundamentów – co oznacza, że ​​będziemy przy Tobie na każdym etapie budowy, gdy skorzystasz z naszej propozycji – Domy ze stali.

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334 

Projektowanie domów ze stali – o czym warto pamiętać?

Domy stalowe to domy szkieletowe, co oznacza, że są wznoszone przy użyciu gotowych konstrukcji stalowych, którymi są specjalne profile ze stali stali walcowanej lub tzw. “zimno giętej”, dodatkowo zabezpieczonej poprzez ocynk ogniowy. Co powoduje, że stalowe domy są odoporne nawet na ekstremalne warunki pogodowe. Technologia budowy stalowych budynków prefabrykowanych oznacza produkcję elementów konstrukcji i złącz montażowych w hali produkcyjnej, tak, aby wszystko było gotowe do szybkiego złożenia na placu budowy. Gdy bazuje się na przygotowanym wcześniej szczegółowym projekcie, wzniesienie konstrukcji stalowej na fundamencie zajmuje tylko kilka dni. 

Kiedy chcesz zainwestować pieniądze w swój następny projekt budowlany, ostatnią rzeczą jakiej chcesz, jest gotowy budynek z prefabrykatów stalowych. Oznacza to, że nie masz nic do powiedzenia na temat tego, co się dzieje na budowie, jak duża będzie Twoja sypialnia, ile okien i drzwi będzie miał Twój dom i nie masz opcji wyboru, które są kluczowe w przypadku obiektów stalowych przeznaczonych do zamieszkania na co dzień. 

Jedną z największych zalet domu ze stali od ZREMB POLAND jest poziom dopasowania. Wiele innych firm zajmujących się konstrukcjami metalowymi daje kupującym po prostu 4 ściany ze stalowej ramy w określonych rozmiarach oraz blachę na ściany i dach. Podczas gdy nasi konkurenci oferują zestawy do budowy domów ze stali z niewielką lub żadną personalizacją – ZREMB POLAND Spółka z o.o. proponuje konstrukcje stalowe “skrojone na miarę”, aby wypełnić tę lukę!

Ile kosztuje dom ze stali?

Domy ze stali to opłacalna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Domy ze stali są obecnie jednymi z najtrwalszych budynków na rynku i mają dodatkowe zalety w postaci: opłacalnego metrażu, niskich kosztów utrzymania, dostosowywanych projektów i długoterminowej efektywności energetycznej. Pomimo faktu, że stal jest preferowanym materiałem do budowy drapaczy chmur, schronów i magazynów, to w Polsce, budowa domu w technologii szkieletu stalowego nie jest już dzisiaj niczym nadzwyczajnym, ani szczególnie kosztownym. Tempo budowy, jej duża niezależność od warunków pogodowych oraz w miarę stabilna cena konstrukcji powodują, że można bez większych rozterek rozważać postawienie budynku mieszkalnego w tej technologii. 

Niepewna sytuacja gospodarcza sprawiła, że ludzie na całym świecie szukają sposobów na budowę niedrogich, nowych domów, które pozostaną przystępne cenowo, bez względu na to, co wydarzy się na rynku. Aby to osiągnąć, wiele osób korzysta z wysokiej jakości stalowych konstrukcji do budowy domu. Chociaż przed laty stal była uważana za tani i bezużyteczny materiał, to czasy się zmieniły i teraz przeważa opinia, że stal to „przyszłość” budownictwa! 

Stal nie jest wytwarzana z niebezpiecznych chemikaliów i nie wymaga dalszego przetwarzania, gdy jest ponownie używana. Wszystkie produkty stalowe nadają się w 100% do recyklingu i przez to zmniejsza się ilość odpadów z placu budowy, co jest niezwykle istotnym czynnikiem w dzisiejszych czasach. Co więcej, dzięki zwiększonej trwałości budynków stalowych istnieje możliwość uzyskania lepszych stawek ubezpieczeniowych.

Domy ze stali wykonanie – oferta ZREMB POLAND

Domy ze stali w Polsce muszą spełniać wszelkie normy techniczne przewidziane dla domów jednorodzinnych, zarówno w zakresie jakości materiałów i wykonania, jak również bezpieczeństwa użytkowania i ochrony mieszkańców (np. ochrony przeciwpożarowej). Ale wybierając projektowanie domów ze stali w ZREMB POLAND masz do wyboru różne opcje i możesz naprawdę dostosować swój dom do siebie i swojej rodziny, aby pasował do Twoich potrzeb i pragnień! 

Co nas wyróżnia? Nasz zespół ekspertów zapewni Ci kompleksową pomoc w zakresie – dom z konstrukcji stalowej – od koncepcji, po budowę, przez niestandardowe panele ścienne i obróbki blacharskie, po drewniane lub betonowe ściany działowe – nasze usługi budowlane zawierają wszystko, czego potrzebujesz! Opłaca się pamiętać, że w zakresie produkcji własnej, posiadamy:

  • zabezpieczenia do wykopów ziemnych – 5 systemów PODLASIE,
  • deskowanie ścienne (cylindryczne, ramowe i słupowe) – uniwersalny system kształtowania ścian, stropów i słupów w konstrukcji z betonu lub żelbetonu.

Nasza firma to niezbędne doświadczenie i wykwalifikowany zespół wspaniałych, rzetelnych Pracowników, a nasze usługi obejmują m.in. takie propozycje jak np. – czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowej, co sprawia, że choć wykonujemy konstrukcje ze stali, to nie wszystkie domy muszą wyglądać jak stal! Twoim marzeniem jest zielony dom – stodoła konstrukcja stalowa, czy dom ze stali o wyglądzie rustykalnej chaty? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pokryć drewnem lub betonem konkretny element domu, czy po prostu masz swoją koncepcję wyglądu budynku – ZREMB POLAND może pomóc Ci to urzeczywistnić! Jesteśmy otwarci na wieloletnią współpracę, jak i na realizację jednorazowych zleceń!

ZREMB POLAND – polski producent konstrukcji stalowych,

W ZREMB POLAND wykonujemy różnego typu konstrukcje stalowe na bazie dokumentacji zleceniodawcy i gotowych projektów, ale nasi architekci i inżynierowie posiadają fachową wiedzę i praktyczne doświadczenie “w terenie”, aby upewnić się, że Twój projekt budowlany jest sformatowany zgodnie z Twoimi potrzebami. Z racji tego, że zawsze opowiadamy się za jak najlepszym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni, możemy pomóc Ci zaprojektować i zbudować niestandardowy dom ze stali z otwartą koncepcją. 

W praktyce oznacza to dla Ciebie, że jeśli za 5 lat zechcesz dodać tylne skrzydło do swojego domu, możesz to zrobić za pomocą dodatkowego elementu konstrukcyjnego, nie martwiąc się zbytnio o trudności związane z rozbudową budynku. Chcesz postawić przy domu stalową wiatę garażową? W ZREMB POLAND nie ma z tym problemu! Możemy wykonać dla Ciebie taras na wodzie, stalową altanę, halę, garaż, a nawet hangar lotniczy! 

ZREMB POLAND to producent konstrukcji stalowych, który oferuje najmocniejsze i najbardziej wszechstronne budynki stalowe w Polsce. Nasi Klienci często szukają nietypowego projektu budynku ze stali, a my zawsze chętnie spełniamy ich marzenia, bo jesteśmy w stanie wyprodukować konstrukcję stalową specjalnego przeznaczenia! Dodatkowo uwzględnimy w niej windę domową lub inne specjalne życzenia klientów.  

Dom ze stali – cena 

ZREMB POLAND Sp. z o.o. jako polski producent konstrukcji stalowych, z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań Klienta, oferuje kompleksowość, profesjonalizm, jakość wykonania domu ze stali oraz poziom obsługi i zgodność z przepisami budowlanymi – zawsze w konkurencyjnej cenie! 

Szukasz firmy, która wykona dom ze stali szybko i tanio? W ZREMB POLAND dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, aby Ci pomóc! Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji i pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie! 

W ZREMB POLAND jesteśmy po to, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję dla Ciebie i Twojego budżetu. Po prostu wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i uzyskaj bezpłatną i niezobowiązującą opinię i wycenę domu ze stali. Umów się na wizytę online, zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Sprawdź – co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie – Dom ze stali!

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334