Precyzja i trwałość od dziesiątek lat

pomosty stalowe

Pomosty stalowe - Oferta ZREMB POLAND Sp. z o. o. - Usługi - Doradztwo techniczne, projekt, produkcja i budowa stalowych pomostów pływających

Pomosty stalowe to nowoczesne konstrukcje, które samoistnie unoszą się na powierzchni wody, ale na potrzeby eksploatacji, wymagane jest kotwienie pomostu pływającego do dna w ściśle określonym miejscu. Choć trend na montaż pomostów stalowych dotarł do Polski zza granicy, ale ten rodzaj pomostu pływającego z powodzeniem zastępuje klasyczne, metalowe platformy oparte na podporach. Obecnie w Polsce, wszędzie tam, gdzie poziom pomostu nie powinien wystawać zbyt wysoko ponad poziom wody, pływające pomosty stalowe stosowane są przy budowie przystani i platform. 

Pomosty stalowe nad jezioro, czyli pływające pomosty do cumowania, stały się nieodzownym elementem bezpiecznego portu, bo przede wszystkim ułatwiają one wsiadanie i wysiadanie z łodzi. Ale pomost w porcie to nie jedyne zastosowanie tego obiektu, bo technologia łączenia stalowej konstrukcji nośnej z elementami wypornościowymi stworzyła nową jakość instalacji pomostów pływających! Budowa pomostu stalowego, to, że tworzą go lekkie moduły wykonane w technologii pływaków stalowych wypełnionych spienionym polistyrenem, sprawiła, że pomosty pływające nadają się na każdy, nawet najmniejszy akwen wodny w Polsce. Pomosty stalowe sprawdzą się w 100% zarówno jako pomosty spacerowe przy kąpieliskach, przy centrum konferencyjno-rekreacyjnym, molo oraz jako pomosty do cumowania dla wioślarzy i kajakarzy i pomosty wędkarskie.

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334

PHOTO-2019-08-13-08-39-48

Budowa pomostu stalowego – usługi ZREMB POLAND

ZREMB POLAND to polski producent konstrukcji stalowych, a nasza specjalizacja to m.in: projektowanie, produkcja i budowa pomostów pływających – stosowanych w nowoczesnym budownictwie, w przystaniach jachtowych, kąpieliskach oraz w obiektach rekreacyjnych. Oferta ZREMB POLAND to produkty najwyższej jakości, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo oraz wyjątkową trwałość. Warto bowiem wiedzieć, że produkowane przez naszą firmę stalowe pomosty pływające posiadają certyfikację Polskiego Rejestru Statków S.A. – jest to jednostka notyfikowana w Komisji Europejskiej, która prowadzi niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym. 

Co nas wyróżnia? W naszej firmie posiadamy doskonale wyposażone zaplecze narzędziowe, dysponujemy dużą powierzchnią produkcyjną, standardową obróbką skrawaniem, obróbką plastyczną oraz wypalarką gazową. Wykonujemy spoiny w klasie B, C i D w konstrukcjach stalowych w klasie 1, 2 i 3. Zakład posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach nr. 73/741/IV/2009 oraz uprawnienia SLV w klasie E Nr. 8093/09. W ZREMB POLAND w Międzyrzecu Podlaskim czyszczenie konstrukcji przeprowadzane jest metodą strumieniowo-ścierną, a malowanie odbywa się metodą bezpowietrzną. 

Opłaca się też pamiętać, że w zakresie produkcji własnej, oprócz stalowych pomostów pływających posiadamy pełen wachlarz szalunków budowlanych, zabezpieczeń do wykopów i dlatego nasza kompleksowa propozycja to także usługi z zakresu prac hydrotechnicznych: trałowanie, palowanie czy regulacja i umocnienie brzegu za pomocą gabionów. Jesteśmy otwarci na wieloletnią współpracę jak i na realizację jednorazowych zleceń!

Sprawdź: Pomosty pływające betonowe.

Stalowe pomosty pływające – producent ZREMB POLAND Sp. z o. o.

ZREMB Poland jako polska firma, z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań Klienta, oferuje kompleksowość, profesjonalizm, jakość wykonania pomostu stalowego oraz poziom obsługi – zawsze w konkurencyjnej cenie! 

W ZREMB Poland standardowo produkujemy stalowe pomosty o szerokości 2,4 metra oraz długościach: 3, 6, 9 i 12 metrów, ale wykonujemy także pomosty stalowe o niestandardowych wymiarach, zgodnie z życzeniem Klienta!

Pomosty pływające ZREMB POLAND Sp. z o. o. to:

  • pływające pomosty stalowewykonywane w technologii pływaków stalowych wypełnionych spienionym polistyrenem,
  • pomosty pływające betonowe – na pływakach siatkobetonowych typu: lekkiego i ciężkiego.

Stalowa konstrukcja produkowanych przez nas pomostów pływających zabezpieczona jest poprzez ocynk ogniowy, co powoduje, że stalowe pomosty pływające doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Co więcej, w ZREMB POLAND podczas produkcji odeskowania pomostów i platform pływających, wykorzystujemy tylko sortowane pod względem wytrzymałości, impregnowane ciśnieniowo – ryflowane deski sosnowe. To specjalne profilowanie warstwy na powierzchni drewna pozwala skutecznie zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku, gdy pokład łodzi lub pomosty są mokre. Kotwienie pomostów może się odbyć za pomocą balastów betonowych zamocowanych na łańcuchach lub pali kotwicznych nabitych w dnie akwenu wodnego.

Oferta ZREMB Poland to także akcesoria do pomostów stalowych i są to m.in.:

  • trapy dojściowe (łukowe i proste), 
  • odnogi cumownicze z pokładem Y-boom, 
  • knagi pomostowe, 
  • odbojnice do pomostu,
  • drabinka do pomostu,

oraz osprzęt portowy, czyli wyposażenie portowe i są to akcesoria podnoszące funkcjonalność i bezpieczeństwo każdego portu: 

  • punkt dystrybucji mediów (zaopatrzenie w prąd i wodę dla jachtów, a wyposażenie Media Punktu to: lampa oświetleniowa, postument zasilający – energia elektryczna: 4 lub 6 wyjść jednofazowych, punkt dystrybucji wody),
  • punkt ratowniczy SOS (wyposażenie: koło ratunkowe, zasobnik z linką, bosak),
  • punkty nawigacyjne (oznakowanie nawigacyjne, znaki i lampy nawigacyjne).

Pomosty stalowe – cena

Koszt budowy pomostu na jeziorze? Choć cena stalowego pomostu pływającego jest zależna przede wszystkim od wielkości konstrukcji i od potrzeb Klienta, ale naszym wyróżnikiem jest MARINE i jest to nowoczesna technologia budowy bezpiecznych, funkcjonalnych i relatywnie tanich obiektów pływających. Dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie hydrotechniki, konstrukcji stalowych oraz tworzyw sztucznych stworzyliśmy wysokiej jakości produkt o doskonałych parametrach użytkowych, bezpieczny i odporny na działanie wiatru, fal oraz lodu – zawsze w konkurencyjnej cenie!

Jesteśmy polską firmą z województwa lubelskiego i zależy nam, aby nasi Klienci zostali z nami na dłużej. Choć świadczymy usługi dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm z terenu całej Polski, ale każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, przez co do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb naszych Klientów. 

Szukasz firmy, która wykona stalowy pomost pływający szybko i tanio? Zastanawiasz się, kto może zbudować pomost na jeziorze? W ZREMB POLAND dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, aby Ci pomóc! Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym problemem i zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji i pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie! 

W ZREMB POLAND jesteśmy po to, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję dla Ciebie i Twojego budżetu. Po prostu wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i uzyskaj bezpłatną i niezobowiązującą opinię i wycenę pomostu stalowego. Umów się na wizytę online, zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Sprawdź – co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie – Pomosty stalowe!

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334