Precyzja i trwałość od dziesiątek lat

odnogi cumownicze

Odnogi cumownicze - Oferta - ZREMB POLAND Sp. z o. o.

Odnogi cumownicze z naszej oferty to odnogi cumownicze Y-boom z pokładem, które ustawia się prostopadle do pomostu głównego i łączy z jego ramą przy pomocy giętkich złączy śrubowych. Odnogi cumownicze Y-boom ZREMB POLAND są przeznaczone do łatwego i bezpiecznego cumowania jachtów i łodzi w portach jachtowych i standardowo wyposażone są w knagi cumownicze oraz w listwę odbojową. Choć odnoga cumowanicza Y-boom jest miejscem, gdzie można zamocować liny cumownicze podczas unieruchomienia łodzi i zabezpieczania jej przed zerwaniem w razie pogorszenia pogody, ale za pomocą Y-booma tworzy się też niezwykle komfortowy łącznik pomostu z jednostką pływającą, po którym można chodzić.

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334 

Odnogi cumownicze ZREMB Poland – główne zalety

Odnogi cumownicze Y-boom z pokładami ZREMB POLAND to odnogi, które mogą mieć długości od 6 do 12 metrów. Główna konstrukcja produkowanych przez nas Y-bomów to stalowa rama wykonana z zamkniętych profili ze stali S235 ocynkowanej ogniowo, a taka solidna, jednolita struktura powoduje, że odnogi cumownicze są maksymalnie zabezpieczone i doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo, system mocowania odnogi cumowniczej zapewnia cichą pracę podczas falowania wody.

Co więcej, w produkowanych przez nas Y-bomach stosujemy pływaki stalowe wypełnione spienionym polistyrenem, a szerokość pływaków idealnie pokrywa się z szerokością pokładu Y-bomu, co gwarantuje dużą nośność i zapewnia olbrzymią stabilność, gdy wystąpią duże wahania poziomu wody! Profil odbojowy to PVC, a pokład odnogi cumowniczej wykonany jest z drewna sosnowego.

W ZREMB POLAND w Międzyrzecu Podlaskim podczas produkcji odnogi z pokładem wykorzystujemy tylko sortowane pod względem wytrzymałości, impregnowane ciśnieniowo – ryflowane deski sosnowe. To specjalne profilowanie warstwy na powierzchni drewna pozwala skutecznie zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku, gdy pokład łodzi lub pomosty są mokre.

Odnogi cumownicze ZREMB Poland to zawsze najwyższa jakość wykonania, Y-bomy wyposażone są w knagi, a ich główne parametry techniczne to:

 • długość całkowita – od 6 do 12 m, 
 • szerokość pokładu – 0,6 m,
 • wysokość całkowita – 0,74 m,
 • wolna burta przy stanie nieobciążonym – 0,58 m.

Odnogi cumownicze – oferta producenta ZREMB POLAND Sp. z o. o.

ZREMB POLAND to producent konstrukcji stalowych, a naszą specjalizacją są pomosty betonowe, pływające na pływakach siatkobetonowych typu: lekkiego i ciężkiego oraz pływające pomosty stalowe i platformy wykonywane w technologii pływaków stalowych wypełnionych spienionym polistyrenem. 

Oferta ZREMB POLAND to także akcesoria do pomostów i są to m.in.:

 • trapy dojściowe (łukowe i proste). 
 • odnogi cumownicze z pokładem Y-boom, 
 • knagi pomostowe, 
 • odbojnice do pomostu,
 • drabinki pomostowe,

oraz osprzęt portowy, taki jak np.: 

 • punkt dystrybucji mediów (zaopatrzenie w prąd i wodę dla jachtów, a wyposażenie Media Punktu to: lampa oświetleniowa, postument zasilający – energia elektryczna: 4 lub 6 wyjść jednofazowych, punkt dystrybucji wody),
 • punkt ratowniczy SOS (wyposażenie: koło ratunkowe, zasobnik z linką, bosak),
 • punkty nawigacyjne (oznakowanie nawigacyjne, znaki i lampy nawigacyjne).

Opłaca się też pamiętać, że w zakresie produkcji własnej posiadamy pełen wachlarz szalunków budowlanych, zabezpieczeń do wykopów oraz pomostów pływających i dlatego nasza kompleksowa propozycja to także usługi z zakresu prac hydrotechnicznych: trałowanie, palowanie czy regulacja i umocnienie brzegu za pomocą gabionów.

Sprawdź: Pomosty pływające betonowe.

Szukasz firmy, która wykona odnogi cumownicze z pokładem szybko i tanio? W ZREMB POLAND dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, aby Ci pomóc! Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym problemem i zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji i pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie! 

W ZREMB POLAND jesteśmy po to, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję dla Ciebie i Twojego budżetu. Po prostu wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i uzyskaj bezpłatną i niezobowiązującą opinię i wycenę. Umów się na wizytę online, zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Sprawdź – co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie – Odnogi cumownicze!

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334