Precyzja i trwałość od dziesiątek lat

pomosty pływające betonowe

Pomosty pływające betonowe - Oferta ZREMB POLAND Sp. z o. o. - Usługi - Doradztwo techniczne, projekt, produkcja i budowa pomostów pływających

Pomosty pływające, betonowe to nowoczesne konstrukcje, które samoistnie unoszą się na powierzchni wody, ale na potrzeby eksploatacji, wymagane jest kotwienie pomostu pływającego do dna w ściśle określonym miejscu. Choć trend na pomosty betonowe dotarł do Polski zza granicy, ale ten rodzaj pomostu pływającego z powodzeniem zastępuje klasyczne, drewniane i metalowe platformy oparte na podporach. Obecnie w Polsce, wszędzie tam, gdzie poziom pomostu nie powinien wystawać zbyt wysoko ponad poziom wody, betonowe pomosty pływające stosowane są przy budowie kąpielisk, przystani jachtowych i platform.

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334

Pomosty betonowe typu lekkiego, czyli pływające pomosty do cumowania stały się nieodzownym elementem bezpiecznego portu, bo przede wszystkim ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z łodzi. Ale pomost w porcie to nie jedyne zastosowanie tego obiektu, bo ciężka betonowa konstrukcja zapewnia dużą wyporność oraz sztywność konstrukcji. Z tego właśnie powodu, pomosty betonowe typu ciężkiego sprawdzą się w 100% przy realizacji obiektów dla dużych jachtów i przy konieczności wybudowania falochronu na akwenie. W Polsce pomosty betonowe mogą być również używane jako platformy pływające i wtedy posłużą jako fundament pod konstrukcje typu – restauracje i domy na wodzie lub pływająca sauna.

Pomosty betonowe budowa – usługi ZREMB POLAND

ZREMB POLAND to polski producent konstrukcji stalowych, ale nasza specjalizacja to także: projektowanie, produkcja i budowa betonowych pomostów pływających, stosowanych w nowoczesnym budownictwie, w przystaniach jachtowych, kąpieliskach oraz w obiektach rekreacyjnych. Oferta ZREMB POLAND to produkty najwyższej jakości, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo oraz wyjątkową trwałość. Warto bowiem wiedzieć, że produkowane przez naszą firmę pomosty pływające betonowe posiadają certyfikację Polskiego Rejestru Statków S.A. – jest to jednostka notyfikowana w Komisji Europejskiej, która prowadzi niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym. 

Co nas wyróżnia? W naszej firmie posiadamy doskonale wyposażone zaplecze narzędziowe, dysponujemy dużą powierzchnią produkcyjną, standardową obróbką skrawaniem, obróbką plastyczną oraz wypalarką gazową. Wykonujemy spoiny w klasie B, C i D w konstrukcjach stalowych w klasie 1, 2 i 3. Zakład posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach nr. 73/741/IV/2009 oraz uprawnienia SLV w klasie E Nr. 8093/09. W ZREMB POLAND czyszczenie konstrukcji przeprowadzane jest metodą strumieniowo-ścierną, a malowanie odbywa się metodą bezpowietrzną. 

Opłaca się też pamiętać, że w zakresie produkcji własnej, oprócz stalowych i betonowych pomostów pływających posiadamy pełen wachlarz szalunków budowlanych, zabezpieczeń do wykopów i dlatego nasza kompleksowa propozycja to także usługi z zakresu prac hydrotechnicznych: trałowanie, palowanie czy regulacja i umocnienie brzegu za pomocą gabionów. Jesteśmy otwarci na wieloletnią współpracę jak i na realizację jednorazowych zleceń!

Pomosty pływające betonowe – producent ZREMB POLAND Sp. z o. o.

ZREMB POLAND jako polska firma, z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań Klienta, oferuje kompleksowość, profesjonalizm, jakość wykonania pomostów betonowych i stalowych oraz poziom obsługi – zawsze w konkurencyjnej cenie!

W ZREMB POLAND w Międzyrzecu Podlaskim standardowo produkujemy pływające betonowe pomosty o szerokości 2,4 metra oraz długościach: 6, 9 i 12 metrów, ale wykonujemy także pływające pomosty betonowe o niestandardowych wymiarach, zgodnie z życzeniem Klienta! Pomosty betonowe z naszej oferty wyposażone są w kanały, którymi rozprowadzane są media do punktów dystrybucji. Dodatków, w betonowych pomostach pływających zastosowana została listwa opasująca pomost, która pozwala na montaż Y-bomów i wyposażenia, w różnych konfiguracjach.

Pomosty pływające betonowe ZREMB POLAND Sp. z o. o. to:

  • pomosty betonowe pływające typu lekkiego – segment pomostu pływającego lekkiego składa się z pływaków o wymiarach wykonanych w technologii siatkobetonu, połączonych konstrukcją stalową ocynkowaną ogniowo, a stalowa rama zapewnia dużą sztywność modułu. Stalowa konstrukcja nośna pomostu pokryta jest pokładem drewnianym z deski sosnowej ryflowanej, impregnowanej ciśnieniowo,
  • pływające pomosty betonowe typu ciężkiego – ten system realizowany jest na monolitycznych pomostach betonowych z wypełnieniem poliestrem spienionym o niskiej nasiąkliwości.

Stalowa konstrukcja produkowanych przez nas pomostów pływających zabezpieczona jest poprzez ocynk ogniowy, co powoduje, że betonowe pomosty pływające doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Co więcej, w ZREMB POLAND, podczas produkcji odeskowania pomostów i platform pływających, wykorzystujemy tylko sortowane pod względem wytrzymałości, impregnowane ciśnieniowo – ryflowane deski sosnowe. To specjalne profilowanie warstwy na powierzchni drewna pozwala skutecznie zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku, gdy pokład łodzi lub pomosty są mokre. Kotwienie pomostów może się odbyć za pomocą balastów betonowych zamocowanych na łańcuchach lub pali kotwicznych nabitych w dnie akwenu wodnego.

Oferta ZREMB POLAND to także akcesoria do pomostów betonowych i są to m.in.:

  • trapy dojściowe (łukowe i proste), 
  • odnogi cumownicze z pokładem Y-boom, 
  • knagi pomostowe, 
  • odbojnice do pomostu,
  • drabinka do pomostu,

oraz osprzęt portowy, czyli wyposażenie portowe i są to akcesoria podnoszące funkcjonalność i bezpieczeństwo każdego portu, takie jak np.:

  • punkt dystrybucji mediów (zaopatrzenie w prąd i wodę dla jachtów, a wyposażenie Media Punktu to: lampa oświetleniowa, postument zasilający – energia elektryczna: 4 lub 6 wyjść jednofazowych, punkt dystrybucji wody),
  • punkt ratowniczy SOS (wyposażenie: koło ratunkowe, zasobnik z linką, bosak),
  • punkty nawigacyjne (oznakowanie nawigacyjne, znaki i lampy nawigacyjne).

Betonowe pomosty pływające – cena

Betonowe pomosty pływające cena? Choć cena betonowego pomostu pływającego jest zależna przede wszystkim od wielkości konstrukcji i od potrzeb Klienta, ale naszym wyróżnikiem jest nowoczesna technologia budowy bezpiecznych, funkcjonalnych i relatywnie tanich obiektów pływających. Dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie hydrotechniki, konstrukcji stalowych oraz tworzyw sztucznych stworzyliśmy wysokiej jakości produkt o doskonałych parametrach użytkowych, bezpieczny i odporny na działanie wiatru, fal oraz lodu – zawsze w konkurencyjnej cenie!

Sprawdź również: pomosty stalowe ZREMB.

Jesteśmy lokalną firmą z województwa lubelskiego i zależy nam, aby nasi Klienci zostali z nami na dłużej. Choć świadczymy usługi dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm z terenu całej Polski, ale każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, przez co do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb naszych Klientów. 

Szukasz firmy, która wykona betonowy pomost pływający szybko i tanio? W ZREMB POLAND dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, aby Ci pomóc! Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym problemem i zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji i pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie! 

W ZREMB POLAND jesteśmy po to, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję dla Ciebie i Twojego budżetu. Po prostu wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i uzyskaj bezpłatną i niezobowiązującą opinię i wycenę pomostu betonowego. Umów się na wizytę online, zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Sprawdź – co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie – Pomosty betonowe!

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334