Precyzja i trwałość od dziesiątek lat

pomosty pływające

Pomost pływający - Oferta producenta - ZREMB POLAND Sp. z o. o. - Usługi - Doradztwo techniczne, projekt, produkcja i budowa pomostu pływającego

Pomost pływający to nowoczesna konstrukcja, która samoistnie unosi się na powierzchni wody, a na potrzeby eksploatacji, wymaga zakotwienia do dna. Choć trend na montaż pomostów pływających dotarł do Polski zza granicy, ale ten rodzaj pomostu z powodzeniem zastępuje klasyczne, drewniane lub metalowe platformy oparte na podporach. Obecnie w Polsce, wszędzie tam, gdzie poziom pomostu nie powinien wystawać zbyt wysoko ponad poziom wody, pływające pomosty stosowane są przy budowie przystani i platform.

Pomost nad jeziorem, czyli pływający pomost do cumowania stał się nieodzownym elementem bezpiecznego portu, bo przede wszystkim ułatwia on wsiadanie i wysiadanie z łodzi. Ale pomost w porcie to nie jedyne zastosowanie tego obiektu, bo technologia łączenia stalowej konstrukcji nośnej z elementami wypornościowymi stworzyła nową jakość instalacji pomostów pływających! Budowa pomostu, to, że system tworzą lekkie moduły, sprawiła, że pomosty pływające nadają się na każdy, nawet najmniejszy akwen wodny w Polsce i sprawdzą się w 100% zarówno jako małe pomosty rekreacyjne przy kąpieliskach, przy centrum konferencyjno-rekreacyjnym, molo oraz jako pomosty wędkarskie i pomosty do cumowania dla wioślarzy i kajakarzy.

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334

Budowa pomostu pływającego – usługi ZREMB POLAND

ZREMB POLAND Sp. z o.o. to polski producent konstrukcji stalowych, a nasza specjalizacja to: projektowanie, produkcja i budowa pomostów pływających, stosowanych w nowoczesnym budownictwie, w przystaniach jachtowych, kąpieliskach oraz w obiektach rekreacyjnych. Oferta ZREMB POLAND to produkty najwyższej jakości, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo oraz wyjątkową trwałość. Warto bowiem wiedzieć, że produkowane przez naszą firmę pomosty pływające posiadają certyfikację Polskiego Rejestru Statków S.A. – jest to jednostka notyfikowana w Komisji Europejskiej, która prowadzi niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym. 

Co nas wyróżnia? W naszej firmie posiadamy doskonale wyposażone zaplecze narzędziowe, dysponujemy dużą powierzchnią produkcyjną, standardową obróbką skrawaniem, obróbką plastyczną oraz wypalarką gazową. Wykonujemy spoiny w klasie B, C i D w konstrukcjach stalowych w klasie 1, 2 i 3. Zakład posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach nr. 73/741/IV/2009 oraz uprawnienia SLV w klasie E Nr. 8093/09. W ZREMB POLAND czyszczenie konstrukcji przeprowadzane jest metodą strumieniowo-ścierną, a malowanie odbywa się metodą bezpowietrzną. 

Opłaca się też pamiętać, że w zakresie produkcji własnej, oprócz pomostów pływających posiadamy pełen wachlarz szalunków budowlanych, zabezpieczeń do wykopów i dlatego nasza kompleksowa propozycja to także usługi z zakresu prac hydrotechnicznych: trałowanie, palowanie czy regulacja i umocnienie brzegu za pomocą gabionów.

Pomosty pływające – producent ZREMB POLAND Sp. z o. o.

ZREMB POLAND jako polska firma, z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań Klienta, oferuje kompleksowość, profesjonalizm, jakość wykonania pomostów pływających oraz poziom obsługi – zawsze w konkurencyjnej cenie! W ZREMB POLAND w Międzyrzecu Podlaskim standardowo produkujemy pomosty o szerokości 2,4 metra oraz długościach: 3, 6, 9 i 12 metrów, ale wykonujemy także pomosty o niestandardowych wymiarach, zgodnie z życzeniem Klienta!

Pomosty pływające ZREMB POLAND Sp. z o. o. to:

Stalowa konstrukcja produkowanych przez nas pomostów pływających zabezpieczona jest poprzez ocynk ogniowy, co powoduje, że pomosty doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Co więcej, w ZREMB POLAND, podczas produkcji odeskowania pomostów i platform pływających wykorzystujemy tylko sortowane pod względem wytrzymałości, impregnowane ciśnieniowo – ryflowane deski sosnowe. To specjalne profilowanie warstwy na powierzchni drewna pozwala skutecznie zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku, gdy pokład łodzi lub pomosty są mokre. Kotwienie pomostów może odbyć się za pomocą balastów betonowych zamocowanych na łańcuchach lub pali kotwicznych nabitych w dnie akwenu wodnego.

Oferta ZREMB POLAND to także akcesoria do pomostów i są to m.in.:

  • trapy dojściowe (łukowe i proste), 
  • odnogi cumownicze z pokładem Y-boom, 
  • knagi pomostowe, 
  • odbojnice do pomostu,
  • drabinka do pomostu,

oraz osprzęt portowy, czyli wyposażenie portowe i są to akcesoria podnoszące funkcjonalność i bezpieczeństwo każdego portu:

  • punkt dystrybucji mediów (zaopatrzenie w prąd i wodę dla jachtów, a wyposażenie Media Punktu to: lampa oświetleniowa, postument zasilający – energia elektryczna: 4 lub 6 wyjść jednofazowych, punkt dystrybucji wody),
  • punkt ratowniczy SOS (wyposażenie: koło ratunkowe, zasobnik z linką, bosak),
  • punkty nawigacyjne (oznakowanie nawigacyjne, znaki i lampy nawigacyjne).

Pomost pływający – cena

Pomost pływający cena? Choć koszt pomostu pływającego jest zależny przede wszystkim od wielkości konstrukcji i od indywidualnych potrzeb Klienta, ale naszym wyróżnikiem jest MARINE i jest to nowoczesna technologia budowy bezpiecznych, funkcjonalnych i relatywnie tanich obiektów pływających. Dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie hydrotechniki, konstrukcji stalowych oraz tworzyw sztucznych stworzyliśmy wysokiej jakości produkt o doskonałych parametrach użytkowych, bezpieczny i odporny na działanie wiatru, fal oraz lodu – zawsze w konkurencyjnej cenie!

Jesteśmy polską firmą z województwa lubelskiego i zależy nam, aby nasi Klienci zostali z nami na dłużej. Choć świadczymy usługi dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm z terenu całej Polski, ale każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, przez co do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb naszych Klientów. 

Szukasz firmy, która wykona pomost pływający szybko i tanio? W ZREMB POLAND dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, aby Ci pomóc! Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym problemem i zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji i pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie! 

W ZREMB POLAND jesteśmy po to, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję dla Ciebie i Twojego budżetu. Po prostu wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i uzyskaj bezpłatną i niezobowiązującą opinię i wycenę pomostu pływającego. Umów się na wizytę online, zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Sprawdź – co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie – Pomosty pływające!

Zapytania ofertowe proszę składać na: zremb.poland@gmail.com lub tel. 513 190 334